HAKKIMIZDA

Erciyas Avukatlık Bürosu 1980 yılından beri özel hukuk ve kamu hukuku alanlarında Türk ve uluslararası bir çok firmaya hizmet vermekte olan modern bir hukuk bürosudur.

Bir taraftan bireysel müvekkillerimize özel ihtiyaçlarına uygun hukuki çözümler konusunda danışmanlık yaparken diğer taraftan kurumsal müvekkillerimizin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde kurumsal hukuk hizmetleri sunmaktayız.

Sunduğumuz hukuki çözümlerin etkin ve pratik olması yanında, efektif olmasına da özen gösteriyoruz.

Müvekkillerimize avukatlık hizmeti sunarken enerjimizi sadece yasal düzenleme ve regülasyonlara değil temel olarak hizmet sunduğumuz sektörü anlamaya harcıyoruz.

Böylece en zor hukuki sorunların cevaplarını yine bizzat sektörlerin içinden bulmaktayız.

ÇALIŞMA ALANLARI

BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ HUKUKU
BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ HUKUKU

Erciyas Avukatlık Bürosu teknoloji ve dijital verilerin güvenliği konularında tecrübeye dayalı önemli bir birikime sahiptir. Avukatlık büromuz temel olarak bilişim konusunda özel veya kamu ihale süreçleri, satış, satış öncesi ve satış sonrası destek ile servis seviyesi garanti anlaşmaları (SLA) konularında danışmanlık yapmakta, söz konusu anlaşmaların hazırlanması ile bu anlaşmaların uygulanacak alandaki regülasyona uygun olması konusunda etkin rol almaktadır. Son dönemlerde Avukatlık Büromuzca bilişim sektöründe uluslararası düzeyde hizmet verecek bir veri merkezi kompleksinin faaliyete geçirilmesi gibi önemli projeler ve alt yapı yatırımları için baştan sona tüm süreci kapsayacak özel çözümler sunulmaktadır.

İlgili Makaleleri
ŞİRKETLER VE TİCARET HUKUKU
ŞİRKETLER VE TİCARET HUKUKU

Uzmanlık alanlarından biri olan uluslararası ve ulusal teknoloji şirketlerine yasal hizmet ve danışmanlık, özellikle de tüketici, sözleşme, istihdam ve şirket hukuku sunmaktadır. 

İlgili Makaleleri
İCRA VE İFLAS HUKUKU
İCRA VE İFLAS HUKUKU

Erciyas Avukatlık Bürosu yirmi yıldan daha fazla süre deneyimli ekibi ve sonuç odaklı tecrübesi ile düzenli olarak alacak tahsilatı ve icra işlemlerine ilişkin müvekkillerine hizmet vermektedir. Erciyas Avukatlık bu alanda uzun yıllardır Türkiyede yerleşik bulunan ulusal ve uluslararası Banka’ların nerdeyse tamamına yakını, Telekom operatörleri ve varlık yönetim şirketlerine  hizmet vermektedir.

Erciyas Avukatlık özellikle tüketici ve ticari kredilere ilişkin alacakların tahsilatı konusunda aktif rol almaktadır. Konusuna hakim ve motive ekibi sayesinde Erciyas Avukatlık bu alanda her yıl yaklaşık 30.000 müşteriye dokunarak, ortalama 40.000.000 TL’ye yakın şüpheli alacağın tahsilatını yapmaktadır.

İlgili Makaleleri
TÜKETİCİ HUKUKU
TÜKETİCİ HUKUKU

Erciyas Avukatlık Bürosu Türkiye de özel olarak düzenlenmiş bulunan Tüketici alanında tüm Türkiye’de faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası firmadan müşteriye ürünler sunan müvekkilleri ile yakın işbirliği ve dava takibi yapmaktadır. Erciyas tecrübeli ve iyi yetişmiş ekibi ve online dava takip sistemleri sayesinde Türkiye’nin 81 ilinde yıllık ortalama 5.000’den fazla davanın takibini yapmaktadır.

 

İlgili Makaleleri
GAYRİMENKUL VE İNŞAAT HUKUKU
GAYRİMENKUL VE İNŞAAT HUKUKU

Türkiye de gayrimenkul ve inşaat hukukuna ait sözleşmeler geniş uygulama alanı bulmaktadır. Erciyas Avukatlık Bürosu bu alandaki uzmanlık ve birikimi ile müvekkillerine ihale ve alım dökümanlarının hazırlanması, teklif çağrısı ve ilgili standartların oluşturulması ve proje bazlı sözleşmelerin baştan sona hazırlanması konularında hizmet vermektedir.

Avukatlık ofisimiz aynı zamanda yabancı kişiler ve yabancı yatırımcılar tarafından gerçekleştirilecek gayrimenkul alım ve satım , ipotek tesisi gibi işlemler ile kanunen alınması gereken tüm izinlerin alınması konularında da hukuki hizmet sağlamaktadır.

İlgili Makaleleri
E-PARA,ÖDEME SİSTEMLERİ VE E-TİCARET HUKUKU
E-PARA,ÖDEME SİSTEMLERİ VE E-TİCARET HUKUKU

Erciyas Avukatlık, finansal teknolojinin en yeni düzenleme alanlarından olan elektronik ödeme sistemleri alanında elektronik para ve ödeme sistemleri şirketlerine danışmanlık yapmaktadır. Yakın dönemde Erciyas Avukatlık bir elektronik para şirketinin Türkiye Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu nezdindeki lisans alma sürecini baştan sona takip ederek başarılı bir şekilde lisans alınmasına katkı sağlamıştır.

 

İlgili Makaleleri
İŞ HUKUKU
İŞ HUKUKU

Erciyas Avukatlık Bürosu olarak İş Hukuku alanında ‘Önleyici ve Koruyucu’ avukatlıgın gerekliligini savunuyoruz. Bu kapsamda müvekkillerimizi ‘korumak’ ve uyuşmazlıkları dogmadan ‘önlemek’ adı- na oldukça kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz. İşyerini bir bütün olarak ele alıp özellikle insan kaynakları ve muhasebe departmanlarıyla uyum içerisinde çalışarak; iş sözleşmelerini, işyeri yönetmeliklerini, tutanak ve bildirimleri revize ediyor ve her iş koluna özgü çözümler üretiyoruz. İşveren vekillerine, amirlere ve ilgili tüm personele İş Hukuku egitimleri vererek, farkındalıgı en üst seviyeye çıkartmayı amaçlıyoruz.

Uygulamaya son derece hakim olan ve sürekli kendini geliştiren ekibimizle, çeşitli iş kollarında hali hazırda onbinlerce işçiye istihdam olanagı sağlayan müvekkillerimizden edindigimiz tecrübeyi birleştirerek kazan-kazan ilkesi dogrultusunda iş uyuşmazlıklarını çözüme kavuşturuyoruz.

İlgili Makaleleri
UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ
UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

Erciyas Avukatlık Bürosu olarak, yaklaşık 40 yıldır kesintisiz dava takibi hizmetleri vermekteyiz.

Hukuk mesleğinde yaklaşık 40 yıllık bu kesintisiz ve çeşitli alanlardaki dava takip prosedürlerindeki deneyimimiz, yasal uyuşmazlığın sonucunu büyük bir oranda tahmin etmemizi katkı sağlamaktadır. Bir davanın sonucunu tahmin etme yeteneğimizi müvekkillerimiz ile paylaşarak ve anlaşmazlıkları çözmek için alternatif yollar sunarak, böylece müşterilerimiz lehine en uygun yasal çözümü sağlayarak, müşterinin yasal uyuşmazlığını mümkün olan en kısa sürede ve en uygun yasal çözümle sonuçlandırma fırsatına sahip olmaktayız.

İlgili Makaleleri

İNSAN KAYNAKLARI

Adınız Soyadınız

E-posta Adresiniz

CV Dosyası

İLETİŞİM

1. mail

erciyas@erciyas.av.tr


2. telefon-fax

T: +90 312 905 50 50
F: +90 312 230 09 13

3. adres

Oğuzlar Mahallesi 1364.Sokak No:4 Kat:2-3 Balgat Çankaya / ANKARA